Menu

(+48) 506 172 576 biuro@mardrukopakowania.pl

Opakowania foliowe

Każda branża chce się wyróżnić na rynku, szczególnie, że ilość produktów mających takie same zastosowanie lub właściwości jest mnóstwo. Dlatego, żeby zwrócić uwagę potencjalnych klientów doskonale sprawdzą się opakowania foliowe.

Mają one wiele zalet, przede wszystkim nie są drogie, dzięki czemu można skutecznie zabezpieczyć produkt w niedrogi sposób. Chronią zawartość przed zepsuciem i rozpadem, a także zabezpieczają ją przed przedostaniem się do wewnątrz niepożądanych substancji.

Opakowania z nadrukiem pozwolą klientom w łatwy sposób rozpoznać produkty Twojej marki. Co więcej nasi klienci do wyboru mają modele wykonane z wielowarstwowych laminatów – perłowych, matowych, metalicznych oraz transparentnych.

Oferujemy także torebki z folii, które w zależności od typu wyposażone są z mikroperforacje lub makroperforację, dzięki czemu bez obaw można wykorzystywać je w branży spożywczej.

 

flexo drukarnia andrychów nadruki na folii druk fleksograficzny

Opakowania foliowe z nadrukiem – producent

Z klapką z klejem, zgrzewem bocznym albo z euro zawieszką są nasze opakowania i torebki foliowe z nadrukiem. Doskonale sprawdzą się w przemyśle spożywczym, chemicznym, budowlanym i ogrodniczym. To od Ciebie zależy ich wielkość oraz rodzaj grafiki, która zostanie na nich umieszczona. Doskonale sprawdzą się jako forma reklamy.

flexo drukarnia andrychów nadruki na folii druk fleksograficzny

 

Opakowowania wicket

Doskonale sprawdzą się do różnego rodzaju produktów, opakowania wicket można stosować w wielu różnych branżach. Oferujemy je w wersji z mikroperforacją lub makroperforacją, dzięki czemu dobrze sprawdzają się również w branży spożywczej. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy z klientów znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.