Menu

(+48) 506 172 576 biuro@mardrukopakowania.pl

Druk na folii

Jeśli cenisz sobie produkty wysokiej jakości, to na pewno spodobają Ci się tworzone przez nas grafiki na opakowania. Nie tylko doskonale wyeksponują je na półce, ale również przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Druk na folii tworzony metodą flexo daje ogromne możliwości. Dzięki połączeniu czterech bazowych kolorów można stworzyć grafikę praktycznie w każdym kolorze. Co więcej do projektu można także dodać gotowe kolory i mieszać tak, aby uzyskać ten odpowiedni.

Decydując się na tę metodę otrzymasz wysokiej jakości grafikę wykonaną na tworzywie wysokiej jakości. Co więcej koszt jej wyprodukowania jest dużo niższy niż w przypadku metody rotograwiurystycznej.

Stworzymy dla Ciebie dowolny druk na folii flexo, dzięki czemu Twoje opakowania będą niepowtarzalne i wyjątkowe, a żaden klient nie przejdzie obok nich obojętnie.

 

Druk fleksograficzny

Wysoka jakość powstałej grafiki, a także możliwość stworzenia jej na nierównym podłożu to doskonałe rozwiązanie dla producentów różnego rodzaju opakowań. Druk fleksograficzny na folii jest również bardzo wytrzymały, a przy jego użyciu można tworzyć grafiki w różnych kolorach.

 

 

Jak przygotować projekt do druku?

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, to koniecznie sprawdź, jak przygotować plik do wysyłki. W zależności od tego czy będzie to PDF, Adobe czy CDR otrzymasz cenne wskazówki co zrobić, żebyśmy mogli je z łatwością wydrukować.